Pitná voda 2016 - Tábor

Konference Pitná voda 2016 v Táboře se bude konat od 23. do 26. května 2016. Bude zahájena v pondělí večer tradiční panelovou diskusí a skončí ve čtvrtek v poledne.
  • Přihláška na konferenci Word  pdf. 
  • Informace o ubytování Word pdf.

 

Finální verze programu konference je zde.Konference Pitná voda 2013 - Trenčianske Teplice

Tradiční podzimní konference Pitná voda - Trenčianské Teplice 2013 se bude konat od 8. do 10. 10. 2013. Program konference je ke stažení zde.


SOVAK nám udělil čestné uznání

Naše asociace si velmi váží čestného uznání, které jsme obdrželi k 20. výročí založení SOVAK. Je to uznáním oboustranně výhodné a plodné spolupráce, která směřuje ke společnému cíli - kvalitní pitné vodě.


Konzultace projektů OPŽP

Státní fond životního prostředí ČR požádal ČSAVE o spolupráci při hodnocení projektů z 13. výzvy OPŽP. Členové ČSAVE budou přizváni ke konzultacím k hodnocení projektů začátkem roku 2010.


Vyhlášení 13. výzvy OPŽP

Státní fond životního prostředí ČR (SFŽP) vyhlásil 13. výzvu pro podání projektů financovaných z Operačního programu Životní prostředí. Tato výzva je určena i pro samostatné projekty v oblasti zásobování pitnou vodou (oblast 1.2 - zlepšení jakosti pitné vody).

Bližší informace naleznete na stránkách SFŽP nebo přímo na stránkách Operačního programu Životní prostředí.


Pořad ČT "Vedlejší efekty" o pitné vodě

Dne 25.10.2009 uvedla Česká televize pořad "Vedlejší efekty" o pitné vodě. Pořad je věnovaný nejen kvalitě vody balené a testu, který byl v nedávné době proveden, ale samozřejmě také vodě "kohoutkové". Vysílání je přístupné online zde.


Kontakty

Československá asociace vodárenských expertů
IČ: 43005063

E-mail: info@csave.cz